Kociak z Wesołej

Zaczęty przez nurek, Styczeń 29, 2018, 02:30:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nurek

Zupełnie miłe rozpoczęcie czołgowego sezonu.
Pozdrawiam

Youzi

a mówią, ze kotki nie lubią bawić się na śniegu.... a tu proszę całkiem ładnie dawały radę ;)