BANG!

Zaczęty przez lmk, Styczeń 31, 2018, 03:23:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

lmk


Małe podsumowanie zeszłorocznego sezonu ćwiczeń Przeciwlotników
na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce.

Zapraszam!   :)

01.

02.

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.


.
Pozdrawiam!
Leszek

Amon

Hehe... Leszek Masakrator ;).

Ale sznurki na bieliznę 17 i 18 to mogłeś już im odpuścić ;).

Maras

Szkoda, że wszystkie spóźnione  ;) ;) ;) ;)
Jest mocno!

Łukasz Kulik

Był gang to jest i bang ;)
Milo się to ogląda.

nurek

A mówi się, że wczasy nad polskim morzem to nuda szmira i tandeta...
Pozdrawiam

Spad


Hornet

SPFPL- Stowarzyszenie Polskich Fotografów Przeciw Lotniczych  ;)
Momenty moc ! Zwykli śmiertelnicy raczej tego nie zobaczą...

eMeL

No jest petarda :D

hesja

moc!! :P
krzywo to wszystko lata - dziwne!
przecież nad wodą nie ma ziemskiego przyciągania!! :O


ps. tak twierdzil jeden stary taktyk na WAT hihi :P
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski