Bitwa pod Łomiankami 1939 r. (2017 r.)

Zaczęty przez Arturo, Luty 08, 2018, 02:40:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arturo

Jako, że sezon ogórkowy...szuflandia



1.



2.



3.



4.



5.

Widok zza Boforsa 37 mm


6.



7.



8.



9.



10.



11.



12.



Łukasz Kulik

Kapitalne fotki. Fajne momenty. Można by się pokusić o agresywniejszą obróbkę.

Góral

Miły przerywnik od skrzydlatych rzeczy. Widać rozmach inscenizacji. Ciekawe czy zgrali się ze spaleniem domów na umówiony znak-sygnał :)

larky

Fajne. Dawaj znaka jak coś takiego się będzie działo w przyszłości.

Carlito

z tego co Arturo mówił to się często z Ostravą pokrywa niestety...
a foty bardzo fajne, widać rozmach imprezy  :)

Arturo

Cytat: larky w Luty 08, 2018, 10:33:13 PM
Fajne. Dawaj znaka jak coś takiego się będzie działo w przyszłości.

W tym roku będzie 16 września czyli jak Ostrava  :(
Niestety to jest mój problem co roku. Tylko w 2017 terminy się rozjechały i dlatego byłem w Ostrej.

Impreza rzeczywiście jest z rozmachem i jak ktoś będzie miał ochotę zobaczyć to na żywo a nie jedzie na południe w tym terminie to zapraszam.

Youzi

Woow! Świetne foty.  Miałeś tam jakąś akredytacje. Czy takie foty można tam ogranać z "publiki"?

Arturo

Cytat: Youzi w Luty 09, 2018, 06:46:13 PM
Woow! Świetne foty.  Miałeś tam jakąś akredytacje. Czy takie foty można tam ogranać z "publiki"?
Organizatorem tego wydarzenia jest Urząd Miasta (w którym pracuję) więc mam dostęp praktycznie wszędzie oprócz pola bitwy. Mój materiał jest później wykorzystywany w gazecie, www, fb itd., więc nikt mi łaski nie robi.
Z publiki jak to z publiki - dobrze staniesz to coś ustrzelisz  ;)

eMeL

Ciekawy zestawik, dobrze się ogląda ;)