Bali by Amon

Zaczęty przez Amon, Luty 20, 2018, 01:29:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Amon

Do pooglądania parę fotek z listopadowego wypadu na Bali, zapraszam :).

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

kichu

#1
Poł świata przejechać, żeby masz GSM przyfocić  ;D A tak poza tym to moc  8)

lubinek

Mi tam wieżyczka się podoba bo akurat jestem z branży :D

wilk

Biorę 3
5 i 9 jakoś bardziej mi pasują w pionie ;)
no i 16 mi nie leży :(, jak pion się zgadza to poziom krzywy i odwrotnie.
Ludzie są OK no i kolorki :)

Sławol

Ładny zestaw. Ogólnie to za Wilkiem, a dla mnie to 1 i 4 :)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

Tomcat

6. Naj ..... :)
Ale jak by dało obniżyć horyzont.... na przykład przez ostatni skok z miejsca foto :)
13. mój klimat :) nie temperaturowo :)

hesja

Na pierwszej focie bym Cię nie poznał - tak się dawno nie widzieliśmy! :/
Z zestawu szczególnie kupuję: 6 i 15 :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski