Pieniny na zimowo

Zaczęty przez krunz, Marzec 11, 2019, 10:15:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

krunz

Hej,

Wrzucam kilka zdjęć z lutowego wypadu w Pieniny. Ależ pieruńsko zimno było w nocy na 3K.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


Sławol

Zachwycające zdjęcia, piękne światło!

Gratuluję :)

Dla mnie 1, 3, 4, 11 i 12.
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

krunz

Cytat: Sławol w Marzec 11, 2019, 10:20:54 PM
Zachwycające zdjęcia, piękne światło!

Gratuluję :)

Dla mnie 1, 3, 4, 11 i 12.

Dzięki :) Warun faktycznie był niesamowity :)

Spad

Świetne. Aż zmarzłem oglądając :)

krunz

Cytat: Spad w Marzec 12, 2019, 12:45:32 AM
Świetne. Aż zmarzłem oglądając :)

Dzięki.
Oj zmarzliśmy tam nie galancie :)

Pimpuś


Frogi

7, 8 i 10 to jest TO :) Super fotki

krunz


Rzepka

Super klimatoooo, takie górki lubię :)
Pozdrawiam :)