Babia

Zaczęty przez Frodo, Marzec 16, 2019, 11:46:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Frodo

Cześć,

poranna Babia Góra widziana z Okrąglicy.
Zimno było jak pierun, a wietrzysko też dokładało swoje.