Nocne Złomy

Zaczęty przez Szarszek, Kwiecień 24, 2021, 06:21:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szarszek

Na forum bawi się ktoś w fotografowanie takich pełnoletnich trupów?  ;D ;D ;D

1

2

3

4

5

6



hesja

3 mega!!!
Acid Rain siedzi gruuubo w kolejnictwie :)
:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Sławol

Pięknie!

Bardzo lubię tę tematykę :)

Na jedynce super efekt ze światłami.
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol

Misza

Cytat: hesja w Kwiecień 26, 2021, 02:01:49 PM
3 mega!!!
Acid Rain siedzi gruuubo w kolejnictwie :)

Prawdę rzekłeś. Nawet coś tutaj się znajdzie ;)
https://forum.spfl.pl/index.php/topic,13328.0.html
I am not a complete idiot. Some parts are missing.

Szarszek

Cytat: Sławol w Kwiecień 26, 2021, 06:22:37 PM
Pięknie!

Bardzo lubię tę tematykę :)

Na jedynce super efekt ze światłami.


Dzięki, to bezpośrednio zasługa mojej wielkiej miłości, czyli niezastąpionego Nikkora 80-200 w którym małe japońskie rączki wsadziły rewelacyjne kredki do gwiadeczek, które uzyskujemy nawet na krótkich czasach w środku dnia ;D

Pewnie was jeszcze zanudzę podobnymi kadrami kolejowymi w przyszłości   :P

Szarszek

Cytat: AcidRain w Kwiecień 26, 2021, 06:25:16 PM
Cytat: hesja w Kwiecień 26, 2021, 02:01:49 PM
3 mega!!!
Acid Rain siedzi gruuubo w kolejnictwie :)

Prawdę rzekłeś. Nawet coś tutaj się znajdzie ;)
https://forum.spfl.pl/index.php/topic,13328.0.html

O czyli nie tylko ja jestem zepsuty w tym temacie, wstawiasz gdzieś swoje zdobycze ze szlaków?  8)

Sławol

Cytat: Szarszek w Maj 07, 2021, 02:04:19 AM
Cytat: Sławol w Kwiecień 26, 2021, 06:22:37 PM
Pięknie!

Bardzo lubię tę tematykę :)

Na jedynce super efekt ze światłami.


Dzięki, to bezpośrednio zasługa mojej wielkiej miłości, czyli niezastąpionego Nikkora 80-200 w którym małe japońskie rączki wsadziły rewelacyjne kredki do gwiadeczek, które uzyskujemy nawet na krótkich czasach w środku dnia ;D

Pewnie was jeszcze zanudzę podobnymi kadrami kolejowymi w przyszłości   :P

Mnie nie zanudzisz, wręcz przeciwnie ;)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol