SPFL The Best of "Krajobraz" 2011 - GŁOSOWANIE!!!

Zaczęty przez valdi, Styczeń 12, 2012, 01:32:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

ROZPOCZYNAMY GŁOSOWANIE!!!
Głosujemy do 29-02-2012. Oddajemy max. trzy głosy.

Regulamin oraz linki do pozostałych kategorii konkursowych ---> https://forum.spfl.pl/index.php/topic,5267.0.html

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.
Waldemar Piela