SPFL The Best of "Pozostałe" 2011 - GŁOSOWANIE!!!

Zaczęty przez valdi, Styczeń 12, 2012, 01:33:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

ROZPOCZYNAMY GŁOSOWANIE!!!
Głosujemy do 29-02-2012. Oddajemy max. trzy głosy.

Regulamin oraz linki do pozostałych kategorii konkursowych ---> https://forum.spfl.pl/index.php/topic,5267.0.html

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.
Waldemar Piela