SPFL The Best of...2011 - Wyniki Głosowania!!!

Zaczęty przez valdi, Marzec 01, 2012, 12:03:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kifcio

Cytat: Złoty w Marzec 01, 2012, 02:49:04 PM
Valdi - da się podejrzeć ile głosów dostawały pozostałe zdjęcia - te spoza pudła?
a jak wejdziesz w linkę do głosowanie to nie widać wyników ??  ;D

Złoty

widzę tylko wyboldowane te 3, na które głosowałem...
:(

kifcio

Cytat: Złoty w Marzec 01, 2012, 03:41:45 PM
widzę tylko wyboldowane te 3, na które głosowałem...
:(
fakt  :(
nietesty moduł ankiety na forum jaest ustawiony, że zamknięcie głosowania nie oznacza pokazania wynków od razu - trzeba poczekać aż minie czas (godzina) zakończenia głosowania i wtedy wszytsko sie objawi

Złoty

A przy okazji podziękowania dla Valdiego, bo się - zdaje się - narobił przy ogarnianiu tego konkursu.
THANKS!

Amon


Spad

Cytat: kifcio w Marzec 01, 2012, 03:47:20 PM
trzeba poczekać aż minie czas (godzina) zakończenia głosowania i wtedy wszytsko sie objawi

Przy kilku kategoriach jest info, że głosowanie kończy się dzisiaj wieczorem - więc na cząstkowe wyniki czekamy do jutra ;)

kopeniek

Gratulacje dla zwycięzców !!!!!!!!!! Piękne zdjęcia... taka SPFLowa MOC Galeria :).

klaudia.m



Jamal

Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl

kwinto

gratulacje dla wysyłających w ogóle, a dla zwycięzców w szczególności

Meggido

Gratuluję zwycięzcom. :) Zdjęcia z przyjemnością się ogląda. :) I do następnej edycji!
Pozdrawiam
Jacek
"Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

bronek


volt

Gratulacyje dla zwycięzców! Mega podsumowanko AD 2011 :)
Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


Kamio