KONKURS OBRÓBKOWY NR VIII/2012 - REGULAMIN

Zaczęty przez valdi, Sierpień 11, 2012, 02:54:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Regulamin skrócony   

1. Ściągnij plik z adresu: https://www.mediafire.com/?84cpugmk7rkwzfj



2. Zapisz zdjęcie zgodnie z wymaganiami:
*  wielkość: 1024pix w poziomie, 680pix w pionie/kwadracie;
*  format pliku – JPG;
*  bez jakichkolwiek podpisów;
*  plik ze zdjęciem należy nazwać wg klucza: nazwa oryginalu_nick.jpg (np. IMG_7675_kifcio);

3. Prześlij zdjęcie na adres: konkursy@spfl.pl w terminie do 21 sierpnia 2012 do godz. 23.59.
Osoby, które korzystają z maila ..@ wp.pl proszone są o przesłanie pracy na adres: wpiela@gmail.com

4. W temacie maila należy wpisać: Zabawa obróbkowa NR VIII/2012

Pełny regulamin znajduje się tutaj: https://forum.spfl.pl/index.php/topic,2176.0.html

Autorem zdjęcia jest Spad.

Zapraszam do zabawy
Waldemar Piela

valdi

Dzisiaj ostatni dzień na nadsyłanie zdjęć, zachęcam do zabawy :)
Waldemar Piela