KONKURS OBRÓBKOWY NR X/2012 - WYNIKI GŁOSOWANIA!!!

Zaczęty przez valdi, Październik 26, 2012, 09:20:39 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Zdjęcie oryginalne


Zdjęcia konkursowe

1. GrzeCh71


2. kifcio


3. Spad


4. valdi


5. gonzo5


6. Kamio
Waldemar Piela

valdi

Panie i Panowie,  zwycięzcą X/2012 edycji konkursu obróbkowego zostaje...

valdi


Gratulacje i podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w zabawie.
Zapraszam i zachęcam do brania udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Waldemar Piela

Spad


kifcio


volt

Z pozdrowieniami pod wysokim napięciem,
volt vel. amper ;)


Spad

Cytat: volt w Listopad 02, 2012, 10:04:10 PM
Sam sobie pogratulował :D
A jak? Ostatnia Cyganka we wsi umarła, to trzeba samemu o sobie dobre słowo...  ;D ;D ;D


Robteek

Gratulacje ! , który to już raz sam sobie gratulujesz ?
Pozdrawiam
Robteek

valdi

Gratulacje były dla wszystkich :)

Cytat: Robteek w Listopad 03, 2012, 10:55:17 AM
Gratulacje ! , który to już raz sam sobie gratulujesz ?

Ja to nic Spad tu jest wymiataczem. :)
Waldemar Piela

Jamal

Dobrze, że to nie jakiś przetarg :D

Graty, moim zdaniem lata świetlne od innych
Pozdrawiam serdecznie!
Jamal
www.barthez.com.pl