EPRA - SPRAWY DOROBKOWE

Zaczęty przez kifcio, Grudzień 15, 2012, 09:15:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kifcio

musimy to szybko ogarnąć więc


dorobek do środy 19.12.2012


relacja dla Spada, chyba że ustalicie sobie inaczej
dorobki od:

nurek
Robteek
Spad
Qna


nazwa pliku: 2012_12_14_EPRA_kifcio

Spad

Relację ogarnie nasz A2A Master (nie mylić z wiadomo kim :) )

nurek

Proponujępodzielić temat na dwa:

1. lot
2. impreza pożegnalna
To są zupełnie inne zagadnienia i oba obszerne. Szkoda ogólnikowo traktować jedno i drugie, stąd news z wczoraj tyczy się tylko lotu, i nie ma słowa o pożegnaniu.

Postaram się objąć jaźnią temat ale po wywaleniu nieostrych mam jedynie 1400 zdjęć... Szkoda, żeby potem okazało się że są fajne foty których nie włożyłem do dorobku bo nie były zrobione.

Pozdrawiam

nurek

#3
Oba moje dorobki na serwerze, reportaż z lotu u Joanny. Kto pisze relację z samego pożegnania?

EDIT: dołożyłem jeszcze 2część a2a.
Pozdrawiam

kifcio

jeżeli rzeczywiście mamy dzielić relację na dwie, to proponuję, żeby Spad napisał drugą część ;)

Spad

Nurek - szrajbnij jeszcze tych parę zdań. Po diabła rozdzielać jeden event na dwie części? I co - dwa sety zdjęć w GiKB? Bez sensu.

kichu

ZS pokażemy w dorobku kompleksowa obsługę eventow :) chrzciny
komunie wesela i ostatnie pożegnania :)

hesja

:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

kifcio