KONKURS OBRÓBKOWY NR XII/2012 - WYNIKI GŁOSOWANIA

Zaczęty przez valdi, Grudzień 20, 2012, 11:42:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Zdjęcie nr 1 - Spad


Zdjęcie nr 2 - kifcio


Zdjęcie nr 3 - GrzeCh71


Zdjęcie nr 4 - gonzo5


Zdjęcie nr 5 - valdi
Waldemar Piela

valdi

Panie i Panowie,  zwycięzcą XII/2012 edycji konkursu obróbkowego zostaje...

Spad


Gratulacje dla zwycięzcy  i podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w zabawie.
Przypomnienie dla Spada o fotkę do kolejnej edycji. 
Waldemar Piela

hesja

:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

kifcio

gratki, gratki
walka o żółty plastron zakończona  ;D

nurek

Pozdrawiam

Qna



www.qna.photography

Spad

Ooo, super :) Chciałbym podziękować moim Rodzicom, wszystkim tym, którzy głosowali na mnie swoimi smsami, twórcom Painta oraz naszym nieocenionym sponsorom  ;D ;D ;D