KONKURS OBRÓBKOWY NR II/2013 - WYNIKI GŁOSOWANIA!!!

Zaczęty przez valdi, Marzec 02, 2013, 02:43:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Zdjęcie nr 1 - valdi



Zdjęcie nr 2 - GrzeCh71



Zdjęcie nr 3 - kifcio



Zdjęcie nr 4 - Zibi

Waldemar Piela

valdi

Panie i Panowie, zwycięzcą II/2013 edycji konkursu obróbkowego zostaje...

GrzeCh71


Gratulacje dla zwycięzcy  i podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w zabawie.
Przypomnienie dla GrzeCh71 o fotkę do kolejnej edycji.
Waldemar Piela

kifcio

gratulacje !!
Grzechu się nam robi etatowym zwycięzcą ;D

GrzeCh71

... bez brawury :P raz czy dwa udało mi się coś ,,wypikselkować" i tyle :P
Dzięki za głosy i pozdrawiam GT

Ps. Podesłałem już fotkę do następnej edycji zabawy.


hesja

:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski