KONKURS OBRÓBKOWY NR III/2013 - WYNIKI GŁOSOWANIA!!!

Zaczęty przez valdi, Kwiecień 06, 2013, 02:19:22 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Zdjęcie nr 1 - Portos


Zdjęcie nr 2 - kifcio


Zdjęcie nr 3 - GrzeCh71
Waldemar Piela

valdi

Panie i Panowie, zwycięzcą III/2013 edycji konkursu obróbkowego zostaje...

kifcio


Gratulacje dla zwycięzcy  i podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w zabawie.
Przypomnienie dla kifcia o fotkę do kolejnej edycji.
Waldemar Piela

hesja

:) Serdecznie pozdrawiam

Sławek Krajniewski

Master_D

Danke schön für die Attenzione.


wilk


kifcio