KONKURS OBRÓBKOWY NR IV/2013 - REGULAMIN

Zaczęty przez valdi, Kwiecień 26, 2013, 08:55:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Regulamin skrócony   

1. Ściągnij plik z adresu: https://www.mediafire.com/?ykk88f35k5gkff5



2. Zapisz zdjęcie zgodnie z wymaganiami:
*  wielkość: 1024pix w poziomie, 680pix w pionie/kwadracie;
*  format pliku – JPG;
*  bez jakichkolwiek podpisów;
*  plik ze zdjęciem należy nazwać wg klucza: nazwa oryginalu_nick.jpg (np. IMG_7675_kifcio);

3. Prześlij zdjęcie na adres: konkursy@spfl.pl w terminie do 5 maja 2013 roku do godz. 23.59.
Osoby, które korzystają z maila ..@ wp.pl proszone są o przesłanie pracy na adres: wpiela@gmail.com

4. W temacie maila należy wpisać: Zabawa obróbkowa NR IV/2013

Pełny regulamin znajduje się tutaj: https://forum.spfl.pl/index.php/topic,2176.0.html


Zapraszam do zabawy
Waldemar Piela