KONKURS OBRÓBKOWY NR IV/2013 - WYNIKI GŁOSOWANIA!!!

Zaczęty przez valdi, Maj 15, 2013, 09:47:39 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

valdi

Tym razem oddajemy po jednym głosie.

Zdjęcie nr 1 - kifcio



Zdjęcie nr 2 - Rzepka

Waldemar Piela

valdi

Panie i Panowie, zwycięzcą IV/2013 edycji konkursu obróbkowego zostaje...

Rzepka


Gratulacje dla zwycięzcy  i podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w zabawie.
Rzepka czekam na fotkę do kolejnej edycji.
Waldemar Piela

Rzepka

Pozdrawiam :)